Ana Sayfa Ürünlerimiz Slayt Show Referanslarımız İletişim
  Makina Parkımız  
DEKORATİF CAMLAR
Fotoğraf Albümü
< src="myalbum.swf" quality="high" bgcolor="#ffffff" width="500" height="462" name="CoffeeCup" scale="noscale" salign="lt" align="middle" type="application/x-shockwave-flash" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" />
Buzlu telli cam, eriyik halindeki cam bünyesine elektrik kaynaklı bir çelik tel örgünün yerleştirilmesi ile üretilir. Telli buzlu cam, testler ile belgelenmiş süreler içinde yangın alev ve dumanının geçişini önler. Kırıldığında cam parçacıkları kolaylıkla dağılmadığından, yaralanma risklerinin azaltılması açısından da yararlıdır.

DEKORATİF CAM ÇEŞİTLERİ
ASİTLİ CAM
BUZLU CAM
EMAYE BASKILI DESENLİ CAM
KUMLAMA CAM
FLOTAL AYNA
KUMLU DESENLİ CAM
TELLİ CAM

TEMPERLİ CAM NEDİR

Dekoratif camlar; düz cama sonradan asit yardımı ile şekil verilmesi ile elde edilir. Kullanım alanı çok geniş olmakla beraber daha çok, oda ve salon kapılarında, mutfak dolaplarında, duşa kabin ve ara bölmelerde yaygın olarak kullanılır.3, 4, 5, 6, 8 mm kalınlıklarında beyaz, bronz, füme renkleri imalatımızda mevcuttur.
Özel tasarımlanmış desenleri ve renk seçenekleri ile iç ve dış mekanlara yeni boyutlar katar. İç mekanda; ıslak hacimler (banyo-duş kabini) , kapılar, ara bölmeler, raf camlamaları (ev eşyası, buzdolabı), mutfak ve banyo dolap kapakları ile mobilyalarda uygulanabilir. Dış mekanda ise balkon camlamalarında, vitrin yan panellerinde, bölme panolarında, aydınlık camlamalarında kullanılabilir.
Slayt Show'un Özellikleri İçin Lütfen Küçük Resimlerin Yanındaki Simgeleri Kullanınız
Ana Sayfa | Ürünler | Slayt Show | Referanslar | İletişim
Web Design 2006 @ 2009 Raci Taşan